1. septembrī, 44 gadu vecumā, no dzīves aizgājis WBO versijas pasaules eksčempions supersmagajā svarā, Tomijs Morisons ar iesauku Hercogs.

Tomijs Morisons kļuva slavens vēl pirms kāpšanas pasaules boksa tronī. Viņa tuvs draugs Silvestrs Stallone uzaicināja Tomiju uz lomu slavēnā "Rokija" piektajā daļā, kurā Morisons nospēlēja Rokija audzēkni, bet vēlāk arī pretinieku ringā. Rokija lomu nospēlēja, kā mēs zinām, pats Stallone. Reālajā ringā Morisons izcīnīja 28 uzvaras pēc kārtas, pirms piedzīvoja pirmo zaudējumu 1991. gadā no olimpiskā čempiona Reja Mersera, par WBO jostu. Starp citu, tajā pašā 91-jā, Atlantiksītijā Tomijs ar tehnisko nokautu piektajā raundā uzveica Latvijas bokseri Juriju Vauļinu. Runā, ka līdz 5-jam raundam pēc punktiem vadībā bija Juris! 1993-jā, Morisons izcīna vakanto WBO titulu, pēc punktiem pieveicot leģendāro Džordžu Formenu. Nosargājot jostu vienu reizi, Tomijs, ar nokautu pirmajā raundā, to zaudē Maiklam Bentam. 1995-jā, ar nokautu 6-jā raundā, Tomijs piekāpjās arī Lenoksam Lūisam. Pēc šīs cīņas Morisona asinīs tiek konstatēts HIV vīruss, un Hercogam anulē boksera licenci.

11 gadus pēc šī incidenta, Morisons publiski paziņo, ka iepriekšējais HIV tests bijis kļūdains, un, ka viņam nav vīrusa, kaut gan dokumentāli tas nekur netiek uzrādīts. Neskatoties uz to, Tomijs tomēr aizvada vēl trīs cīņas (beidzamo 2008. gadā), viņa bilance ringā 48(42 KO)-3(3 KO)-1. Šī gada 2. janvārī Tomijam Morisonam palika 44 gadi, 1. septembrī Fīniksas, Arizonas štats, hospitālī Morisons aizgāja no dzīves. Oficiālais nāves cēlonis- elpošanas un vielu maiņas acidoze.

Video galerija

THE TRIBUTE TO MIGUEL COTTO

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­