Naktī uz 25. novembri Atlantā, Džordžijas štatā, ASV, aplaupīšanas mēģinājumā tika nogalināts bijušais absolūtais WBA, WBC un IBF versiju pasaules čempions smagajā (90.7 kg) svarā, jamaikietis O'Nīls Bells.

Savu beidzamo cīņu profesionālajā ringā, nokautētājs no Jamaikas, kas jau gandrīz 20 gadus bija apmeties Štatos, O'Nīls Bells, aizvadīja 2011. gada decembrī. Kopējā Bella cīņu bilance ir 27(25 KO)-4(3 KO)-1. 2005-jā viņš izcīnīja vakanto IBF jostu, pēc punktiem pieveicot kanādieti Deilu Braunu. Mazāk, kā pēc gada O'Nīls savam titulam pievienoja vēl divus, WBA un WBC versijās, desmitajā raundā nokautējot Žanu Marku Mormeku no Francijas. Tādā veidā Bells kļuva par otro absolūto pasaules čempionu šajā svara kategorijā pēc leģendārā Evandera Holifīlda.

Naktī uz 25. novembri, vienā no Atlantas centrālajām ielām, Bellam pienāca četri no mašīnas izkāpuši vīrieši un mēģināja bokseri aplaupīt. Vārdu apmaiņas laikā Bells ticis sadurts ar nazi, kā arī sašauts krūšu rajonā. No saņemtajiem ievainojumiem bokseris miris notikuma vietā. 29. decembrī O'Nīlam Bellam paliktu 41 gads!

2009. gadā, tur pat Atlantā, aplaupīšanas laikā ticis nošauts pasaules eksčempions pusvidējā (66.6 kg) un pirmajā vidējā (69.9 kg) svaros, Vernons Forests. Vēlāk trīs laupītāji tika aizturēti, divi no viņiem pašlaik izcieš mūža ieslodzījumu, bet šāvējs vēl joprojām gaida nāves soda izpildi!

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­