Šodien reti kurš atcerās pirmo bokseri, kuram izdevās uzvarēt divās Olimpiādēs pēc kārtas. Tomēr gandrīz veselus trīsdesmit gadus Harijs Mellins tika uzskatīts par pasaules vistitulētāko amatierbokseri!

Viņu uzskata par labāko vidējā svara čempionu boksa vēsturē. Viņam ilgi nedeva iespēju cīnīties par čempiona kroni, kad beidzot šī iespēja viņam radās, viņš to realizēja un vēlāk saglabāja čempiona kroni ilgāk, kā sešus gadus. Viņu iesauca par Lielisko! Viņš ir Marvelous Marvins Haglers!

Sestdien, 10. maijā, Losandželesā notika cīņa par vakanto WBC versijas pasaules čempiona titulu supersmagajā (virs 90.7 kg) svarā, kuru vakantēja ukrainis Vitalijs Kļičko, uzsākot savu plašo politiķa karjēru. Amerikāņu publika varēja uzlīksmot, visprestižākā svara čempiona tituls vienā no prestižākajām versijām, pēc vairākiem gadiem, atgriezās Ziemeļamērikā.

Naktī uz 18. maiju Inglvudā, Kalifornijas štatā, ASV, notika vairākas intriģējošas reitinga boksa cīņas. Par programmas naglu kļuva cīņa pusvidējā (66.6 kg) svarā.

Naktī uz 4. maiju, Lasvegasā, notika cīņa, kura viennozīmīgi radīja izbrīnu visā pasaulē. Ar tādu presingu pasaules P4P reitinga bokseris Nr. 1, 37-gadīgais Floids "Nauda" Meivezers, nebija saskāries jau sen. Galu galā Meivezers uzvarēja un nosargāja savas WBA Super un WBC čempiona jostas pusvidējā (66.6 kg) svarā, tomēr sānu tiesnešu pieraksti bija, maigi izsakoties, ļoti subjektīvi, par ko liecināja publikas reakcija. Katrā ziņā to, ka pūlis apsvilpj pašu Meivezeru, Vegasa neatcerās!

Džo Luiss ir sporta ikona ASV un, iespējams, daudziem pirmais vārds, kas nāk prātā dzirdot vārdu BOKSS. Viņš ir pirmais melnādainais, kurš Štatos tika uztverts, kā nacionālais varonis. Viņš ir kara varonis un cilvēks, pateicoties kuram sportā sāka izzust rašu barjēra. Viņa vārdā tiek nosaukti stadioni un sporta arēnas. Viņš ir nepārspējamais ringa meistars- Izcilais Džo Luiss!

3. maijā, Lasvegasā, 46. reizi savas profesionālās karjēras laikā ringā kāps neapstrīdāmi šodienas pasaules bokseris №1, 37-gadīgais Floids "Nauda" Meivezers. Nu jau gandrīz 18 gadus viņš ir neuzvarēts ringā un, iespējams, ir pelnījis, ka viņu nosauc par visu laiku izcilāko bokseri. Šajā cīņā Floids mēģinās nosargāt savas WBA Super un WBC pusvidējā (66.6 kg) svara jostas. Bet par viņa pretinieku šoreiz ir kļuvis sūrais un kompromisus nemeklējošais argentīnietis, regulārais WBA versijas čempions, 30-gadīgais Markoss Maidana, ar iesauku Ķīnietis.

Video galerija

Tributo a Éder Jofre

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­