Ceturdien, Lozannas sporta arbitrāžas komisija atzina par vainīgu dopinga lietošanā vienu no pēdējo gadu titulētākajiem Krievijas amatieru bokseriem, Mišu Alojanu. Līdz ar to, Alojanam tiks piespriesta diskvalifikācija, bet, kas ir visbēdīgākais, tiks atņemta Rio Olimpisko Spēļu sudraba medaļa!

3. decembrī Jūrmalas Hokeja Akadēmijas Sporta Centrā notika kārtējais biedrības Fighter Elvis Promotion, sadarbībā ar sporta centru, rīkotais atklātais rings boksā. Ringā cīnījās 30 bokseri dažādās vecumu grupās no deviņiem boksa klubiem. Tika pārstāvētas Rīga, Jelgava, Ķekava, Lielvārde, un, protams, Jūrmala. Lasiet cīņu rezultātus.

8. septembrī, piedzīvojot sirdslēkmi, pāragri aizgājis aizsaulē 2005. gada pasaules vicečempions amatieriem, viens no pēdējās 10-gades talantīgākajiem smagsvariem amatieru ringā, Romāns Romančuks.

Bokss ir Puertoriko neatņemama sastādaļa. Vienlīdzīgi, kā beisbols, tā bokss ir šīs salas kultūras un mentalitātes īpašums. No šīs valsts ir cēlušies vairāki izcili bokseri, kuri ierakstījuši savus un savas dzimtenes vārdus sporta vēsturē. 29. oktobrī savas Dzimšanas dienas svin divi izcili puertorikāņu bokseri, divi izcili čempioni! Vienam no viņiem šodien ir Jubileja!

Šodien, 9. septembrī, 80 gadu Jubileju svin izcilajs puertorikāņu bokseris, vairākkārtējais pasaules čempions Karloss Ortiss.

2. oktobrī savas Dzimšanas dienas svin trīs izcili cīnītāji. Divi boksa pasaules čempioni un viens leģendārs cīkstonis. Vienam no šīs dienas gaviļniekiem ir Jubileja- 50 gadi!

RIO. Bokss. 1. diena

6. augustā startēja Rio Olimpiādes boksa turnīrs. Jau pirmās cīņas sagādāja dažus pārsteigumus. Lasiet interesantāko pirmās dienas cīņu apskatu.

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­