Šodien savu 100 gadu Jubileju svinētu izcils vidējā svara bokseris, kā arī viens no Francijas spilgtākajiem sportistiem, Marsels Serdans, ar iesauku Kasablankas Laupītājs!

Šodien, 30. jūnijā, paliek 50 gadi izcilajam bokserim, vienam no visu laiku spilgtākajiem smagsvariem boksa vēsturē, Maikam Taisonam, jeb Dzelzs Maikam!

23. un 24. aprīlī, Liepājā, notika starptautisks boksa turnīrs "Atklātais pilsētas čempionāts", kurā piedalījās sportisti četrās vecuma grupās- skolnieki (līdz 14 g.v.), juniori (līdz 16 g.v.), jaunieši (līdz 18 g.v.) un pieaugušie. Ringā kāpa bokseri no četrām valstīm- Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Latvijas. Zelta medaļu jauniešu konkurencē izcīnīja biedrības Fighter Elvis Promotion bokseris, Iļja Smoļins.

Jauns pavērsiens ir dopinga skandālā, kurā iesaistīts WBA versijas supersmagā svara čempions, 36-gadīgais austrālietis Lukass Brauns. Neizpratni šajā lietā ir ieviesuši, tā saucamā", B testa rezultāti, kura analīzes izrādījušās negatīvas. Tas nozīmē, ka Čečenijā austrāliešu sportists ir ieradies "tīrs"!

17. maijā savu 60. Jubileju svin viens no visu laiku leģendārākajiem pasaules bokseriem. Olimpiskais čempions, kā arī vairākkārtējais pasaules čempions profesionāļiem, Šugars Rejs Leonards!

Lielākajai daļai cilvēku Brazīlija asociējās ar trim lietām- karnevālu, sambu un futbolu. Bet no šīs valsts ir nākuši arī daži pirmklasīgi bokseri. Viens no viņiem 26. martā svin savu Jubileju. Ederu Žofre uzskata par vienu no izcilākajiem čempioniem vieglākajā svarā.

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­