Jaunais WBA versijas supersmagā svara pasaules čempions, 36-gadīgais austrālietis Lukass Brauns ar iesauku Lielais Tētuks, tiek turēts aizdomās par aizliegta preparāta lietošanu. Vai tā ir taisnība, rādīs atkārtotais tests.

25. martu oficiāli varētu nosaukt par "Starptautisko Bokseru dienu", tik daudz izcili čempioni ir dzimuši šajā datumā. Šogad, veseli trīs čempioni svin savas Jubilejas, bet it īpaši gribētos atcerēties izcilo ringa meistaru, kura, diemžēl, vairs nav starp mums. Tomēr viņa leģendārie sasniegumi sportā arvien un arvien atgādina boksa interesentiem par šo neordināro atlētu!

30. oktobrī pāragri aizgājis no dzīves izcilākais Turcijas bokseris, čempions, kā amatieros, tā arī profesionālajā ringā, Sinans Šamilsams, jeb, kā viņu sauca ringā- Bosforas Bullis.

Pērnā gada izskaņā no dzīves aizgājis izcils amerikāņu bokseris, pasaules un olimpiskais čempions, Hovards Deiviss.

Šodien, 2. septembrī, vēl viens mūsu ēras izcilais bokseris, brits Lenokss Lūiss, svin savu Jubileju!

Naktī uz 25. novembri Atlantā, Džordžijas štatā, ASV, aplaupīšanas mēģinājumā tika nogalināts bijušais absolūtais WBA, WBC un IBF versiju pasaules čempions smagajā (90.7 kg) svarā, jamaikietis O'Nīls Bells.

1. septembris ir ne tikai rudens un skolas pirmā diena, šajā dienā ir arī dzimuši daudzi pasaules izcilākie bokseri! Bet, Rīgā labi pazīstamajam trenerim un agrākajam čempionam, Andrejam Dolgovam, šodien ir Jubileja- 70 gadi!!!

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­