No 7. līdz 15. augustam, Bulgārijas pilsētā Samokovā, risinājās 41. Eiropas čempionāts boksā. No Latvijas uz kontinentālo čempionātu devās pieci bokseri un tika izcīnīta viena medaļa. Skatiet čempionāta medaļniekus un lasiet par mūsu sportistu sniegumiem.

Kā zināms, šajās dienās, Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku aizrit I Eiropas Spēles, vai tā saucamā Eiropas Olimpiāde. Spēļu boksa turnīrā piedalās arī pieci sportisti no Latvijas. Diemžēl, mūsu puišu rezultāti šajās sacensībās nav pārāk iepriecinoši, gandrīz visi izstājās jau pirmajā kārtā!

Naktī uz 26. aprīli, slavenajā Ņujorkas Madison Square Garden arēnā, kārtējo sava supersmagā (virs 90.7 kg) svara absolūtā pasaules čempiona titula aizstāvēšanu aizvadīja 39-gadīgais ukrainis Vladimirs Kļičko. Šī bija Vladimira pirmā atgriešanās ASV ringā pēc veseliem septiņiem gadiem!

Pagājušo divu nedēļu laikā Latvijā notika uzreiz divi starptautiski junioru (1999-2000 g. dz.) turnīri, kuros guva panākumus Fighter Elvis Promotion biedrības jaunais bokseris, 15-gadīgais Iļja Smoļins.

Tikai nedaudz vairāk par nedēļu ir atlicis līdz, tā saucamajai, Gadsimta Cīņai, kuru visa pasaule gaida, nu jau, gandrīz veselus desmit gadus. Naktī no 2. uz 3. maiju, pēc Eiropas laika, Lasvegasas MGM Grand Garden Arena ringā izies; bokseris, kurš 19 gadus nepazīst zaudējumus, Nr. 1 P4P bokseru reitingā, 38-gadīgais amerikānis Floids "Nauda" Meivezers, un vienīgais bokseris, kuram ir izdevies kļūt par pasaules čempionu astoņās dažādās svara kategorijās, 36-gadīgais filipīnietis Menijs "Pakmens" Pakjao.

Sestdien, 9. maijā, Frankfurtē, notika cīņa par vakanto WBA versijas pasaules čempiona titulu supervidējā (76.2 kg) svarā. 36-gadīgais Felikss Šturms varēja kļūt par pirmo vācieti, kuram būtu izdevies čempiona titulu izcīnīt piecas reizes, bet diemžēl šo panākumu sasniegt viņam liedza mazāk pieredzējušais un titulcīņām nerūdītais, 27-gadīgais Fjodors Čudinovs no Krievijas.

22. martā savu Jubileju svinētu visu laiku izcilākais Latvijas bokseris, Eiropas čempions un vicečempions, Aloizs Tumiņš.

Video galerija

THE TRIBUTE TO MIGUEL COTTO

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­