Naktī uz 15. martu, Monreālā, Kanādā, aizritēja boksa vakars, kurā piedalījās vairāki sportisti no bijušās Padomju Savienības valstīm. Par vakara galveno cīņu kļuva spēkošanās, kurā absolūtais pasaules čempions pussmagajā (79.4 kg) svarā, krievs Sergejs Kovaļevs, aizstāvēja savas WBA, IBF un WBO versiju jostas.

9. martā, Argentīnā notiekošajā, Francijas televīzijas organizētajā, realitātes šovā Pamestie notika traģēdija, avarēja helehopteris, kurā atradās 10 cilvēki, šova vadītājs un dalībnieki, kā arī pilots. Visi gāja bojā. Viens no bojā gājušajiem, 2008. gada Pekīnas Olimpisko Spēļu bronzas medaļas ieguvējs, bokseris Aleksi Vastīns.

Pagājušajā otrdienā, 16. decembrī, boksa pasaule atvadījas no vēl viena izcila ringa meistara, izcila smagsvara. Aizsaulē aizgāja WBA versijas pasaules eksčempions Ernijs Terells.

Naktī no 14. uz 15. martu, Monreālā, Kanādā, absolūtais pussmagā (79.4 kg) svara pasaules čempions, 31-gadīgais Sergejs Kovaļevs no Krievijas, centīsies nosargāt savas WBA, IBF un WBO versiju jostas pret WBC versijas eksčempionu, 32-gadīgo kanādieti Žanu Paskālu.

Nu jau vairāk, kā piecus gadus tiek lēsts par iespējamo gadsimta supercīņu starp Floidu Meivezeru un Meniju Pakjao, bokseriem, kuri visu šo gadu laikā nomaina viens otru pasaules spēcīgākā boksera pozicijā P4P reitingā. Pēdējos pāris gados emocijas saistībā ar šo dueli ir nedaudz rimušas, tā kā faniem sācis likties, ka šie divi meistari nekad tomēr netiksies, vai nu nesadalīs milzīgo honorāru, vai arī neriskēs ar savu reputāciju, zaudējuma gadījumā. Bet šobrīd interese par šo cīņu ir atkal uzvirmojusi, kā nekad iepriekš, jo abi pretinieki jau pat ir nosaukuši konkrētu cīņas datumu!

Bernards Hopkinss ir viens no mūsdienu unikālākajiem bokseriem. Viņš ir bijis ilggadējs vidējā svara čempions, pasaules labākais pussmagsvars un ilgstošs P4P Nr.1 pasaulē. Šodien Bende, kā Bernardu ir iesaukuši, svin savu 50. Jubileju!

Džo Ganss kāpa ringā vairāk, kā 100 gadus atpakaļ. Viņš cīnījās vieglajā svarā. Neskatoties uz to, ka kopš tā laikā šajā svara kategorijā bijuši vairāki izcili čempioni, tomēr Vecais Meistars tiek uzskatīts par visu laiku izcilāko vieglā svara bokseri.

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­