Šo sestdien, 15. novembrī, Vācijas pilsētā Hamburgā notiks cīņa par absolutā pasaules čempiona titulu supersmagajā (virs 90.7 kg) svarā. Tagadējais WBA, IBF un WBO jostu īpašnieks, 38-gadīgais ukrainis Vladimirs Kļičko, centīsies nosargāt savus titulus pret Eiropas eksčempionu, 33-gadīgo Kubratu Puļevu no Bulgārijas.

Naktī uz 9. novembri, Atlantiksitijā, notika titulus apvienojošā cīņa pussmagajā (79.4 kg) svarā. Pārliecinošu uzvaru pēc punktiem un absolūtā pasaules čempiona titulu guva 31-gadīgais krievs Sergejs Kovaļevs.

Visu pasauli jau ir aplidojusi skandalozā ziņa no Eiropas jauniešu (līdz 18 g.) boksa čempionāta Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā, kur jaunais pašmāju bokseris pēc cīņas nokautēja, bet pēc tam vēl arī piekāva jau uz ringa grīdas guļošo tiesnesi.

Naktī uz 9. novembri, Atlantiksitijā, Ņūdžersijas štatā, aizritēs cīņa par absolūtā pasaules čempiona godu pussmagajā (79.4 kg) svarā. Uz spēles tiks liktas trīs jostas, WBA un IBF, piederošās visu laiku vecākajam čempionam boksa vēsturē, 49-gadīgajam amerikānim Bernardam Hopkinsam, un WBO josta, kuras pašreizejais īpašnieks ir 31 g.v. krievs Sergejs Kovaļevs.

22. oktobrī, savu Dzimšanas dienu svin pirmais bijušās PSRS pasaules čempions profesionāļiem Jurijs Arbačakovs. Svinētāju pulkam pievienojas arī divi olimpiskie čempioni.

Leģendārais pasaules eksčempions supersmagajā svarā, Maiks Taisons, kļūs par Krievijas Rakstnieku Savienības biedru.

15. oktobrī, vairāk, kā 150 gadus atpakaļ dzimis pirmais pasaules boksa čempions Džons L. Salivans. Šodien savu Dzimšanas dienu svin vēl daži izcili bokseri.

Video galerija

THE TRIBUTE TO MIGUEL COTTO

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­