Pagājušajā sestdienā, 5. jūlijā, Majoru sporta laukumā Jūrmalā, pirmo reizi Latvijas boksa vēsturē notika komandu cīņa starp mūsu valsts un Maskavas izlasēm. Šī paša turnīra ietvaros tika iekļauta arī viena profesionālā reitinga cīņa pirmajā vieglajā svarā.

Ir kļuvis zināms Maskavas izlases sastāvs, kurš 5. jūlijā Majoru sporta laukumā cīnīsies pret Latvijas nacionālo izlasi boksa komandu mačā, kura organizētāja ir biedrība Fighter Elvis Promotion. Lūk, bokseri, kuri kāps Jūrmalas ringā.

Naktī uz 8. jūniju Ņujorkas Medisonskvergardenā notika cīņa par WBC versijas čempiona titulu vidējā (72.6 kg) svarā. Par bukmeikeru favorītu tika uzskatīts čempions, argentīnietis Serhio Martiness, un to, ka cīņa nobeigsies tā, kā nobeidzās, paredzēt varēja tikai retais. Tomēr pretendents uz titulu, 4-kārtējais pasaules eksčempions, Migels Kotto no Puertoriko, lieku reizi pierādīja, ka ir dzimis kareivis un ka bokss ir ļoti neprognozējams.

5. jūlijā Majoru sporta laukumā Jūrmalā, Rīgas ielā 1, sporta biedrība Fighter Elvis Promotion pirmo reizi Latvijas sporta vēsturē organizē komandu cīņu boksā starp Latvijas un Maskavas izlasēm.

7. jūnijā Ņujorkas Medisonskvergārdenā notiks viena no šī gada aktuālākajām cīņām. Par WBC versijas vidējā (72.6 kg) svara titulu tiksies pašreizējais čempions 39-gadīgais argentīnietis Serhio Martiness un 4-kārtējais pasaules eksčempions, 33-gadīgais Migels Kotto no Puertoriko.

Naktī uz 15. jūniju Ņujorkas Barclay's Center notika divas cīņas par pasaules čempionu jostām WBO versijā. Vakara galvenās cīņas iznākums, iespējams, daudzus iepriecināja, bet nepārprotami visus izbrīnīja. Domājams, ka izbrīnīto starpā bija arī viens no sānu tiesnešiem!

2012. gada Londonas Olimpisko Spēļu programmā pirmo reizi tika iekļauts arī sieviešu bokss. Dažas no dalībniecēm bija jau diezgan titulētas, kontinentālo un pasaules čempionātu uzvarētājas. Bet viena no olimpiskā turnīra dalībniecēm, nodemonstrējot tiešām pirmklasīgu meistarību un kļuva par īstu zvaigzni.

Video galerija

THE TRIBUTE TO MIGUEL COTTO

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­