Naktī uz 13. aprīli MGM Grand kazino, Lasvegasā, filipīniešu superzvaigzne ringā, 35-gadīgais Menijs Pakjao, izcīnīja WBO versijas pasaules čempiona titulu pusvidējā (66.6 kg) svarā, uzveicot 30-gadīgo Timotiju Bredliju no ASV. Tādā veidā Pakmens ne tikai paņēma revanšu no Bredlija par zaudējumu divus gadus atpakaļ, bet arī kļuva par vienīgo bokseri šī sporta vēsturē, kuram izdevās izcīnīt čempiona kroni deviņas reizes, uzlabojot savu personisko rekordu ar astoņām čempionu jostām.

Kā arī tika paredzēts, ringā dominēja tas, kurš spēja pārtvert iniciatīvu un uzspiest pretiniekam savu cīņas tempu. Par šādu bokseri kļuva tieši Pakjao. Bredlijs neieklausījās sava trenera, Hoela Diaza, ieteikumiem izprovocēt Pakjao uz sitienu apmaiņu, kurā, iespējams, Timotijam rastos iespēja uzķert Meniju ar spēcīgu sitienu. Bredlijs centās apspēlēt Pakjao distancē, bet pārspēt Meniju ātrumā, kā zināms, ir ne tikai gaužām sarežģīti, bet arī bezjēdzīgi! Visa cīņa aizritēja bez, patiešām, bīstamiem momentiem abiem pretiniekiem. Tiesnešu pieraksti- 118:110 un divas reizes 116:112, visi par labu Pakjao!

Kļūstot jau devīto reizi par pasaules čempionu, ar cīņu bilanci 56(38 KO)-5(3 KO)-2, Menijs atzinās, ka nauda, kuru viņš nopelna ringā sen vairs nav viņa galvenais dzinējs. Viņš turpinās boksēt tik ilgi, kamēr tas sniegs viņam baudu. Par nākotnes plāniem Pakjao paskaidroja, ka tas ir jautājums viņa promouterim, Bobam Arumam. Pret ko tad vēl varētu ringā iziet Pakmens?? Varbūt trešā tikšanās pret Bredliju? Vai piektā pret Markezu?? Grūti paredzēt. Bet izskatās, ka ilgi gaidītā cīņa pret Floidu Meivezeru tomēr, laikam, nenotiks. Dzīvosim redzēsim... Savukārt, Timotijs Bredlijs piedzīvoja savu pirmo neveiksmi ringā, viņa bilance tagad izskatās šādi- 31(12 KO)-1. Viņš izrādīja lielu cieņu savam pretiniekam un atzīmēja to, ka šovakar Pakjao bija labāks!

Šajā pašā ringā 31-gadīgais Krievijas bokseris Habibs Allahverdijevs zaudēja savu WBA versijas čempiona jostu pirmajā pusvidējā (63.5 kg) svarā, 24 g.v. meksikāņu izcelsmes amerikānim Džesijam Vargasam. Nepārtraukti uzbrūkošais dagestāniešu kreilis tā arī nespēja atrast veidu, kā pietuvoties savam gados jaunākajam pretiniekam. Vargass teicami pārvietojās ringā, meta ārā zibenīgus džebus un izdarīja divu-trīs sitienu sērijas, kuras atstāja nepārprotamas pēdas uz čempiona sejas. Sānu tiesnešu pieraksti- 117:111, 115:113, 115:113, visi par Vargasu. Allahverdijevam šis bija pirmais zaudējums profesionālajā karjērā, viņa bilance tagad ir 19(9 KO)-1. Toties jaunais čempions Vargass turpina bez zaudējumiem, viņam 24(9 KO)-0.

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­