8. decembrī Lasvegasas MGM Grand kazino notiks vairākas interesantas cīņas, bet, kā galvenā būs gada megacīņa starp Meniju Pakjao un Huanu Manuelu Markezu. Kā arī Eiropā notiks aizraujoša cīņa par pasaules čempiona titulu

Pirmo reizi abi bokseri tikās savā starpā tālajā 2004-jā. Toreiz sīvā cīņa beidzās neizšķirti. Viņu otrā tikšanās notika 2008. gadā, ar strīdīgu tiesnešu lēmumu uzvaru izcīnīja Pakjao. Lielākā daļa cīņas novērotāju apšaubīja šo tiesnešu verdiktu. Trešo reizi abi meistari sagājās 2011. gada novembrī...un atkal tiesnešu domām daloties uzvaru atdod Menijam. Šoreiz gan, tiešām atdod, jo pat Pakjao komandai sejās bija saskatāms izbrīns par šādu lēmumu. Toreiz visi lēsa par to, ka Pakmens tiek taupīts gadsimta cīņai pret Floidu Mejvezeru. Tagad, kad Menijs jau ir zaudējis Timotijam Bredlijam, savā pēdējā cīņā, jācer, ka tiesneši būs objektīvāki! Cīņa risināsies pusvidējā (66.6 kg) svarā un tituli netiks izcīnīti. Tātad, gada galvenā cīņa- 34 g.v. filipīnietis Pakjao pret 39 g.v. meksikāni Dinamītu Markezu!

32 g.v., bijušais 2-kārtējais olimpiskais čempions, kubietis Gijermo Rigondo trešo reizi aizstāvēs savu WBA pirmā pusvieglā (55.3 kg) svara jostu. Rigondo titulu ieguva š.g. janvārī un jau divas reizes paspējis to aizstāvēt. Šoreiz viņa pretinieks būs 32 g.v. Punsavats Kratingdengdžims no Taizemes, kurš savās 50 cīņās ir piedzīvojis tikai 2 zaudējumus pēc punktiem un viņam jau ir 3 šīs pašas jostas.

Vēl šajā vakarā meksikānis Migels Vaskezs piekto reizi mēģinās aizstāvēt savu IBF vieglā (61.2 kg) jostu pret, līdz šim zaudējumus nepazinušo, Mersito Gestu no Filipīnām. Par WBA pusvieglā (57 kg) svara pagaidu titulu cīnīsies divi vēl neuzvarēti bokseri- dominikānis Habjers Fortuna pret Patriku Hailendu no Īrijas. Kā arī, 2004. gada Atēnu olimpiskais čempions, kubietis Juriorkis Gamboa aizvadīs 12 raundu reitinga cīņu pret filipīnieti Maiklu Farenasu, pirmajā vieglajā (59 kg) svarā.

Bet Dānijas pilsētā Herningā tiksies divi pieredzējuši eiropieši, bijušais 11-kārtējais WBA un WBC jostu īpašnieks, 33 g.v. dānis Mikels Kesslers pret 37 g.v. Brainu Magī no Īrijas. Magī savulaik izcīnījis divus Eiropas čempiona titulus un vienu reizi cīnījies par IBF jostu. Cīņu būs par WBA titulu supervidējā (76.2 kg) svarā, var teikt, ka tituls ir vakants, jo līdz šim Magī piederēja pagaidu josta. Abi bokseri bijuši teicami amatieri, Kesslers kadetu Eiropas čempions, Magī 1996. gada olimpietis, abi cīnījušies pret pasaules spēcīgākajiem, Kesslers, gan, vairāk uzvarējis, Magī zaudējis. Dānim ir tikai divi zaudējumi, abi no superčempioniem, velsieša Džo Kalzages un amerikāņa Andre Vorda. Īrs ir piekāpies gan anglim Karlam Fročam, gan rumānim Lučianam Butem, viņa nozīmīgākā uzvaras ir pār diviem citiem dāņiem, Madsu Larsenu un Rūdiju Markussenu. Brains ir ļoti tehnisks kreilis, bet viņam trūkst fiziskā spēka, kā arī vairākkārtīgi viņš ir demonstrējis, ka žoklis viņam arī nav no dzelzs. Savukārt, Mikels ir tipisks uzbrūkoša boksa piekritējs ar spēcīgiem sitieniem no abām rokām un labu ātrumu, kas varētu nospēlēt lielu lomu šajā duelī. Kā arī jāatcerās, ka cīņa notiek Dānijā!

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­