30. novembrī Kanādas pilsētā Kvebekā uzreiz divi aktīvie pasaules čempioni pussmagajā (79.4 kg) svarā mēģināja nosargāt savas jostas. Viņu cīņas izdevās intrigas pilnas, tiesa gan, ne pārāk ilgstošas.

Jau otro reizi savu titulu aizstāvēja 36-gadīgais kanādietis Adoniss Stīvensons. Viņa pretinieks, 31 gadu vecais Tonijs Beljū no Anglijas, bija manāmi augumā garāks, kā arī ļoti labi prata boksēt distancē, ko arī veiksmīgi nodemonstrēja ceturtajā raundā. Diemžēl priekš Beljū, pēc aizvadīta veiksmīga raunda, viņš sāka censties aizsniegt čempionu ar vienu spēcīgu sitienu, tādā veidā satūvojoties un iesaistoties sitienu apmaīņā ar fiziski ļoti spēcīgo Stīvensonu. Vienā no tādām sitienu apmaiņām sestajā raundā kanādietis uzķer angli uz spēcīgu kreiso āķi, Beljū sāk "peldēt", bet Stīvensons iespiežot pretendentu stūrī izdara vēl vienu spēcīgu sitienu no kreisās. Neskatoties uz to, ka Beljū turpina stāvēt kājās, viņš atrodās nēpārprotamā nokautā, un ringa tiesnesis aptur cīņu. Jaunā Adonisa Stīvensona cīņu bilance ir 23(20 KO)-1(1 KO). Savukārt, Tonijs Beljū piedzīvo savu pirmo nokautu karjērā, viņam tagad ir 20(12 KO)-2(1 KO)-1.

Savu pirmo WBO titula aizstāvēšanu veiksmīgi aizvadīja 30-gadīgais krievs Sergejs Kovaļevs. Viņa pretinieks, pagātnē ļoti titulētais amatieris, 28-gadīgais Ismails Sillahs no Ukrainas, nodemonstrēja ļoti augstu meistarību un boksa skolu pirmajā raundā, bet, iespējams, ka Ismailu pievīla, tā saucamais fiziskais sūrums, kas tik ļoti atšķir amatieru boksu no profesionālā. Otro raundu Kovaļevs uzsāka daudz agresīvāk un ar sitienu kombināciju labais-kreisais nogūlda Sillahu nokdaunā. Ukrainis pieceļās, bet tomēr manāmi "peld". Čempions atkārto to pašu kombināciju un nogādā pretendentu uz dēļiem vēlreiz, šoreiz tas ir nokauts! Sergeja Kovaļeva bilance tagad ir 23(21 KO)-0-1. Ismails Sillahs piedzīvo jau savu otro zaudējumu ar nokautu, viņam tagad 21(17 KO)-2(2 KO). Nu ko, titulus apvienojošā cīņa starp Stīvensonu un Kovaļevu uzprasās pati no sevis. Gaidīsim to jaunajā gadā!

Video galerija

Tributo a Éder Jofre

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­