Naktī uz 28. aprīli aiz Atlantijas okeāna notiks vairākas interesantas titulcīņas. Divās no viņām piedalīsies izcili ringa meistari, kuri cīnās par prestižākajiem tituliem nu jau vairāk, kā dekādi.

Bruklinā, Ņujorkā, četrkārtējais pasaules eksčempions, amerikānis Zabs Džuda, kārtējo reizi mēģinās iekarot čempiona jostas. Džuda, kuram oktobrī paliks jau 36 gadi, ir bijis čempions četrās prestižākajās versijās, divos dažādos svaros. Šoreiz Zabs izaicina WBA un WBC pirmā pusvidējā (63.5 kg) svara čempionu, 25 g.v. amerikāni Deniju Garsiju, kurš savas jostas ir aizstāvējis jau divas reizes, pieveicot tādas zvaigznes, kā meksikāni Eriku Moralesu, divas reizes, un nokautējot angli Amiru Hanu. Jāpiebilst, ka Garsija vēl nepazīst zaudējumus savās 25 aizvadītajās cīņās.

PROGNOZE: Manuprāt, vienīgais, kas var paglābt veterānu Zabu no zaudējuma ir iespējamais Denija savainojums pēc ceturtā raunda. Džuda nav kāpis ringā vairāk, kā gadu, un diezvai, viņam ir saglabājusies iepriekšējā izturība un ātrums. Paredzu, ka 11 gadus jaunākā Garsijas firmas kreisais no sāna noķers Zabu līdz 8-am raundam, iespējams ātrāk, un tad Džudas jubilejas 50. cīņa var kļūt par viņa beidzamo. 80/20 par Garsiju!

Buenosairesā, Argentīnā, savu WBC vidējā (72.6 kg) svara titulu aizsargās 38 g.v. argentīnietis Serhio Martinezs. Šeit gan cīņā pret 30-gadīgo angli Martinu Mareju, favorīts skaitās tieši veterāns Martinezs. Marejs nav zaudējis ne reizi savās 26 cīņās, un jau ir cīnījies par WBA jostu šajā kategorijā, toreiz tika fiksēts neizšķirts cīņā pret vācieti Feliksu Šturmu. Čempionam Serhio šī būs jau 55. cīņa profesionālajā ringā, un viņš pirmo reizi mēģinās nosargāt savu titulu, kuru ieguva pērnā gada septembrī, pārliecinoši uzveicot Hulio Sezaru Čavezu jaunāko.

PROGNOZE: Visdrīzāk, cīņa sāksies līdzīgi un radīsies iespaids, ka Marejam ir iespēja. Tomēr domāju, ka Martinezs pārliecinoši uzvarēs pēc punktiem, vai arī desmit raundos nokausēs Mareju un piebeigs to beidzamajos divos raundos, kā tas notika ar Martina tautiešiem Darenu Bārkeru un Metjū Maklīnu, cīņā pret Serhio. 80/20 par Martinezu!

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­