Viens no izcilākajiem smagsvariem Larijs Holmss aizvadīja profesionālajā ringā gandrīz 30 gadus! Viņš ir neapstrīdami viena no spilgtākajām figūrām smagā svara kategorijā, un viņa karjēra patiešām bijusi unikāla! 3. novembrī Holmss svin savu Dzimšanas dienu!

Larijs Holmss dzimis 1949. gadā Katbertā, Džordžijas štatā, kā ceturtais 12 bērnu ģimenē. Kad Larijam bija 5 gadi, ģimene pārvācās uz Īstonu, Pensilvānijā. Ar boksu Larijs sāka nodarboties 19 gadu vecumā, un amatieros 22 cīņās guva 19 uzvaras. Nespēdams kvalificēties Minhenes Olimpiādei 1972. gadā, pāriet profesionāļos. Pateicoties savam augumam (192 cm, ap 110 kg) un fiziskajām dotībām, labam ātrumam un sitienu spēkam, Holmss bieži piedalās slavenu čempionu treniņu nometnēs, kur sparingo ar tādām zvaigznēm, kā Muhameds Ali, Džo Frezers un Ernijs Šeiverss. Strauji progresējot un uzvarot katrā cīņā, Larijs iemanto iesauku Īstonas Slepkava. 1978. gada jūnijā Lasvegasā, Holmss kļūst par WBC pasaules čempionu, sīvā 15 raundu cīņā uzveicot slaveno Kenu Nortonu. Nākamo piecu gadu laikā Larijs aizstāv savu jostu 16 reizes, šajā laika posmā pieveicot tādus bokserus, kā Ernijs Šeiverss, Līrojs Džonss, Trevors Berbiks, Leons Spinkss, Renaldo Snaipss un Džerijs Kūnijs. 1980-jā, Holmss ir vienīgais, kuram izdevās pirmslaicīgi (10. raundā) uzvarēt, toreiz jau 38 g.v. Muhamedu Ali, bet 1983-jā uzvara pār Timu Vizerspūnu tiek uzskatīta, kā viena no apšaubāmākajām smagā svara vēsturē! Šajā pašā gadā WBC atņem savu jostu Holmsam par atteikšanos no cīņas pret obligāto pretendentu, bet jau 1984-jā,jaundibinātā IBF versija piešķir savu titulu Larijasm bez cīņas. Holmss nosargā jauno jostu trīs reizes, pirms to zaudē olimpiskajam čempionam Maiklam Spinksam, 1985. gada septembrī. Astoņus mēnešus vēlāk, revanša cīņā, Larijs atkal piekāpjās spraigos 15 raundos. Vēl trīs reizes Holmss mēģināja iekarot čempiona kroni. 1988. gada janvārī Larijs cīnās par WBA, WBC un IBF versiju absolūtā čempiona nosaukumu, bet 4. raundā piekāpjās 22 g.v. Maikam Taisonam. Larijs nobeidz savu karjēru, bet pēc četriem ar pusi gadiem atgriežās, lai vēlreiz par absolūto troni cīnīties pret Evanderu Holifildu, kam piekāpjās pēc punktiem. 1995. gada aprīlī Нolmss vēlreiz cīnās par WBC jostu, šoreiz pēc punktiem zaudējot Oliveram Makkolam. Savu beidzamo cīņu Larijs aizvadīja 2002-jā, gandrīz 53 gadu vecumā, finišējot ar 69(44 KO)-6(1 KO) cīņu bilanci.

                                                                                                                         

Pabeidzis boksera karjēru, Holmss ļoti veiksmīgi iegūlda ringā nopelnīto naudu, viņam pieder divi restorāni, naktsklubs, sporta klubs un biroju ēka. Šobrīd, Īstonas Slepkava ir ļoti cienījama persona dzimtajā pilsētā, kā arī Вoksa Slavas zāles loceklis. Šodien Larijs Holmss svin savu 64. Dzimšanas dienu!

Eriks Grifins dzimis 1967. gadā Lafaijetā, Luizianas štatā. Grifins ir kļuvis par labāko amerikāņu visvieglākā svara bokseri amatieru ringā. Divas reizes Erikam izdevās izcīnīt pasaules čempiona godu svarā līdz 48 kg, 1989-jā Maskavā un 1991-jā Sidnejā, abos finālos pieveicot Rohelio Marselo no Kubas. 1990. gadā Grifins uzvar arī Labas Gribas Spēlēs Sietlā, kā arī pārstāv ASV Barselonas Olimpiādē 1992. gadā.  Profesionālajā ringā Grifins, 1997. gadā, cīnās par vakanto WBO jostu pirmajā visvieglākajā (49 kg) svarā, bet jau otrajā raundā piekāpjās Hesusam Čongam no Meksikas. Tā bija Erika pēdējā cīņa ringā, viņš pabeidz karjēru ar 16(13 KO)-4(4 KO) bilanci. Šodien Erikam Grifinam paliek 46 gadi!

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­