Sestdien, 14. septembrī, Ķīpsalas izstāžu hallē notika pirmais biedrības FIGHTER ELVIS PROMOTION organizētais starptautiskais cīņu turnīrs THE RING STARS, jeb "Ringa Zvaigznes". Tika aizvadītas septiņas cīņas amatieru un profesionālajā boksā, K-1 un MMA.

Reitinga cīņa profesionālajā boksā vieglajā (61.2 kg) svarā, 6/3 min raundi- Vagrams "Karalis" Vardaņjans (Armēnija) VS Jānis Pukšins (Latvija)

Kā arī tika paredzēts, Vardaņjans uzsāka ļoti agresīvi. Jau pirmajā raundā viņš bieži uzbrūk, maina stāju un cenšās piespiest augumā garāku kreili Pukšinu pie ringa trosēm. Pēc kārtējā armēņa kreisā sānsitiena Pukšins notupjās uz viena ceļa- nokdauns! Tomēr līdz gongam Jānis iztur. Otrajā raundā Vagrams kļūst mazāk aktīvs, toties Pukšins sāk "apšaudīt" pretinieku taisnajiem sitieniem, noturot to distancē. Trešajā, Vardaņjans atsāk savus brāzmainos uzbrukumus un vienā no tiem, pēc armēņa labā āķa, Pukšins atkal nonāk nokdaunā, pēc tā atskaites ringa tiesnesis pārtrauc cīņu- tehniskais nokauts! Vardaņjans izcīna savu devīto uzvaru deviņās cīņās, piekto no kurām ar nokautu!

Cīņa par vakanto Baltijas BBU (Baltic Boxing Union) čempiona titulu pirmajā vidējā (69.9 kg) svarā, 6/3 min raundi- Sergejs Maļcevs (Latvija) VS Andrejs Čepurs (Lietuva)

Lietuvietis uzsāk aktīvi, labi darbojās tūvcīņā, turklāt Maļcevs pārāk ilgi nogaida. Jau pirmajā raundā uz rīdzinieka pieres parādās brūce no netišas sadursmes ar galvām. Pirmie divi raundi pieder Čepuram. Trešajā Maļcevs sāk kāpināt tempu, pārtver iniciatīvu teicami pārvietojoties pa ringu, turot pretinieku distancē un izgāžot to. Beigu gongam atskanot uzvaru un čempiona jostu izcīna Sergejs Maļcevs. Apbalvo jauno čempionu 1996. gada Atlantas Olimpisko Spēļu dalībnieks boksā, smagsvars Romāns Kukļins.

MMA reitinga cīņa (94 kg), 3/3 min raundi- Romāns Skiba (Latvija) VS Viktors Bargans (Moldova)

Jau no paša sākuma liepājniekam Skibam izdodās satvert pretinieka kājas un pārvest Barganu parterī, kur abi cīkstoņi arī pavada visu pirmo raundu. Otrajā raundā līdzīgs scenārijs, tikai šoreiz dominē moldāvs, cenšoties izdarīt sitienus ar rokām. Diemžēl, dažas sekundes līdz raunda izskaņai Bargans izdara sitienu ar kāju, abiem pretiniekiem atrodoties parterī, kas pēc noteikumiem ir aizliegts. Moldāvu sportistam tiek atņemts punkts. Arī trešais raunds aizrit parterī, tagad aktīvāks ir Skiba. Beigu gongu cīkstoņi sagaida uz grīdas. Ar minimālu punktu pārsvaru par uzvarētāju tiek pasludināts Romāns Skiba!

Profesionālā boksa reitinga cīņa supervidējā (76.2 kg) svarā, 6/3 min raundi- Oļegs "Vikings" Fedotovs (Latvija) VS Vigauds Laurinkus (Lietuva)

No sākuma Oļegam Fedotovam tika ieplānota cīņa par vakanto Latvijas čempiona jostu. Diemžēl divas dienas pirms mūsu šova Oļega pretinieks, tukumnieks Gatis Skuja, saaukstēja kaklu un no cīņas viņam nācās atteikties. Tāpēc, nepilnu diennakti pirms cīņas Oļegam tika piemeklēts pretinieks Lietuvā. 19-gadīgais Laurinkus izrādījās visai ciets rieksts! Lietuvietis nepārtraukti uzbruka un neskatoties uz savu lielo pieredzi starptautiskajās cīņās, mūsu bokserim nācās smagi. Tomēr, Vikings bija aktīvāks sitienu sēriju izpildē un katra raunda nobeigums piederēja viņam. Kaut arī tiesnešu lēmums bija dalīts, es personiski uzskatu, ka Oļegs uzvarēja visos raundos. Būtu interesanti pavērot šo bokseru revanša cīņu...

Amatieru boksa cīņa smagajā (91 kg) svarā, 3/3 min raundi- Nikolajs Grišuņins (Latvija) VS Rains Karlsons (Igaunija)

Pirmajā raundā Grišuņins pārsit igauni ātrām sērijām, pēc kurām aiziet no pretinieka sitienu distances, vai arī ieiet klinčā. Otrajā, cīņa aizrit līdzīgi, Koļa apsteidz Karlsonu ātrumā, bet negaidīti, 10 sekundes līdz gongam, igaunis ar kreiso āķi sūta ventspilnieku nokdaunā- kopumā raunds beidzās neizšķirti! Trešajā Nikolajs izdara finiša spurtu un neskatoties uz asiņojošo degunu, raundu nobeidz spīdoši- pelnīta uzvara!

Cīņa pēc K-1 noteikumiem vidējā (76 kg) svarā, 3(4)/3 min raundi- Zaurs Džavadovs (Latvija) VS Makss Budečs (Rumānija)

Cīņa, kura negaidīti kļuva par vakara īsāko spēkošanos. Neviens no abiem kikbokseriem nebija noskaņots meklēt kādus kompromisus šajā ringā. Apmēram pēc minūtes Džavadovs izpilda meistarīgu kombināciju- ar savu kreiso kāju izsit no līdzsvara pretinieka kreiso kāju un gandrīz vienlaicīgi izdara sitienu ar labo roku no apakšas- Budečs nokdaunā! 30 sekundes vēlāk rīdzinieks atkārto šo pašu paņēmienu, tad eksplodē roku un kāju sitienu sērijā- tehniskais nokauts! Spīdoša Zaura uzvara!

Cīņa par vakanto Latvijas Starptautiskā čempiona titulu smagajā (90.7 kg) svarā, 10/3 min raundi- Artūrs Kuļikauskis (Latvija) VS Juri "Bullis" Kajembre Kalenga (Kongo Dem. Rep.)

Tomēr, laikam, kongieti pievīla pārākā pašpārliecība. Fiziski viņš izskatījās daudz pārāks par mūsu bokseri no Bauskas, kā arī uzsāka cīņu ļoti pārliecinoši. Iespējams āfrikānis bija noskaņojies pabeigt cīņu 4-5 raundos, bet... neaprēķināja Kuļikauska pieredzi un, galvenais, cīņas garu! Būdams 6 kg vieglāks par pretinieku, Artūrs aktīvi pārvietojās un izvairījās no Kalengas sitienu sērijām, noliecoties un nonirstot. Negaidīti priekš Kalengas bija Kuļikauska nestandarta pretuzbrukumi. Cīņas vidū, spiežot pretinieku pie trosēm un izdarot spēcīgu sitienu sērijas, āfrikānis nostāda latvieti ļoti kritiskā situācijā, bet Artūrs iztur! Sestajā raundā kongietim tiek atņemts punkts par atkārtotiem sitieniem pa pretinieka pakausi. 9-jā un 10-jā raundos Kuļikauskis iet uz visu banku un sāk vienkārši "izmest" dūres Kalengas galvā, kurš izskatās jau vairāk paguris. Iespējams, ka sānu tiesnešu vērtējums pilnībā neatspoguļo visas cīņas gaitu, bet katrā ziņā tā bija izcila divu cienīgu pretinieku kauja, kurā baušķinieks darbojās taktiski ļoti pareizi, nodemonstrēja raksturu un, galvenais, "izrāva" cīņas beigas! Līdzīgās cīņās, kā parasti, par uzvarētājiem tiek pasludināti mājinieki, un Artūrs Kuļikauskis, neapstrīdami, ir pelnijis šo uzvaru! Apbalvoja jauno čempionu mūsu slavenais spēkavīrs Raimonds Bergmanis!

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­