14. septembrī, Ķīpsalas izstāžu hallē notiks līdz šim nebijis cīņu turnīrs THE RING STARS, kura ietvaros Latvijas labākie amatieru un profesionālie bokseri, K-1 kikbokseri un MMA cīkstoņi aizvadīs cīņas pret Eiropas un pasaules atzītiem cīnītājiem. Skatītājiem būs iespēja klātienē novērot trīs cīņas par čempiona tituliem profesionālajā boksā.

1. CĪŅA. Par vakanto BALTIJAS ČEMPIONA TITULU pirmajā vidējā (69.9 kg) svarā PROFESIONĀLAJĀ BOKSĀ, BBU (BALTIC BOXING UNION) versijā. 6 raundi pa 3 min.

31-gadīgais rīdzinieks Sergejs Maļcevs, kura bilance ringā ir 8(6 KO)-2(2 KO)-2, aizvadīs cīņu pret pieredzējušo pretinieku no Lietuvas, Andreju Čepuru, bilance 7-16(8 KO)-1. 27-gadīgais lietuvietis reizi jau ir cīnījies par šo jostu 2012. gadā, bet toreiz viņam to iegūt neizdevās. Šis būs Andreja otrais mēģinājums.

2. CĪŅA. Reitinga cīņa PROFESIONĀLAJĀ BOKSĀ vieglajā (61.2 kg) svarā. 6 raundi pa 3 min.

Jaunais, līdz šim nezinošais zaudējuma garšu ringā, 24-gadīgais bokseris no Armēnijas Vagrams Vardanjans, ar iesauku Karalis, aizvadīs reitinga cīņu pret 22-gadīgo kreili no Rīgas Jāni Pukšinu, kura bilance ringā ir 3(2 KO)-18-2. Pašlaik Vardanjans jau vairākus gadus dzīvo Rīgā un ir aizvadījis profesionālajā ringā 8 cīņas, visās guvis uzvaru, 4, no kurām, ar nokautu! 2009. gadā Vagrams izcīnīja Latvijas čempiona jostu profesionāļiem visvieglākajā (50.8 kg) svarā, bet šodien cīnās jau vieglajā svara kategorijā.

3. CĪŅA. Reitinga cīņa pēc MMA noteikumiem. Smagais (94 kg) svars. 3 raundi pa 3 min.

Pieredzējušais cīkstonis no Liepājas, 26-gadīgais Romāns Skiba, ir vairākkārtējais Latvijas kikboksa čempionātu medaļists, kā arī 2012. gadā kļuva par mūsu valsts greplinga GRAND PRIX uzvarētāju. Romānam ringā pretī stasies jauns, bet jau pietiekami titulēts cīkstonis no Moldovas, 21-gadīgais Viktors Bargans, kurš ir Eiropas un pasaules MMA amatieru čempionātu medaļu ieguvējs.

4. CĪŅA. Cīņa par vakanto LATVIJAS ČEMPIONA TITULU supervidējā (76.2 kg) svarā PROFESIONĀLAJĀ BOKSĀ. 10 raundi pa 3 min.

Ringā izies divi pieredzējuši bokseri. 29-gadīgais ridzinieks no Pļavniekiem Oļegs Fedotovs ar iesauku Vikings, profesionālajā ringā ir aizvadījis 16(11 KO)-12(3 KO) cīņas. Iepriekš Oļegs ir izcīnījis Latvijas čempiona jostu vidējā (72.6 kg) svarā un kļuvis arī par GBU (Global Boxing Union) pasaules čempionu. Viņa pretinieks būs 31-gadīgais, pašreiz Rīgā dzīvojošais tukumnieks, Gatis Skuja. Gatis ir bijis Eiropas čempionāta kadetiem (līdz 16 g.v.) bronzas medaļas ieguvējs 1998-jā, bet savu profesionālo karjēru uzsācis Lielbritānijā, kur pat cīnījies par International Masters titulu 2007. gadā. Skujas cīņu bilance ir 5(2 KO)-13(2 KO)-4.

5. CĪŅA. AMATIERU BOKSS. Smagais (91 kg) svars. 3 raundi pa 3 min.

Aizvadītās dekādes Latvijas spēcīgākais amatieru bokseris, 29-gadīgais Nikolajs Grišuņins no Ventspils, jau 12 reizes ir kļuvis par valsts čempionu. Tā pat, Nikolajs ir 2006. gada Eiropas Savienības čempions Sardīnijā, 2008. gada Eiropas čempionāta bronzas medaļas ieguvējs Liverpūlā un divas reizes ir izcīnījis Pasaules Kausa medaļas. Par Koļas pretinieku kļūs jaunais, bet jau titulētais bokseris no Igaunijas, 21-gadīgais Rains Karlsons, kurš 2012. gadā izcīnīja pasaules Universiādes zelta medaļu. Tātad, pasaules čempions studentiem!

6.CĪŅA. K-1 reitinga cīņa. Vidējais (76.2 kg) svars. 3(4) raundi pa 3 min.

Latvijas spēcīgākais K-1 faiters, taibokseris no Rīgas, 26-gadīgais Zaurs Džavadovs, kurš ir jau labi pazīstams vietējai publikai. Zaurs ir titulēts sportists, Eiropas čempions profesionālajā taiboksā un Eiropas K-1 kausa ieguvējs. Par Džavadova pretinieku kļūs pieredzējušais kikbokseris no Rumānijas, 21-gadīgais Makss Budečs, kurš ir savas valsts kikboksa čempions.

7. CĪŅA. Par vakanto LATVIJAS STARPTAUTISKĀ ČEMPIONA TITULU smagajā (90.7 kg) svarā PROFESIONĀLAJĀ BOKSĀ. 10 raundi pa 3 min.

Par vakara kulmināciju kļūs vēl viena titulcīņa. Pieredzējušais bokseris no Bauskas, 22-gadīgais kreilis Artūrs Kuļikauskis, kurš ir aizvadījis cīņas pret 4 Eiropas un 1 pasaules čempionu! Artūra bilance ringā ir 11(6 KO)-18-3, bet par visnozīmīgāko uzvaru kļuva triumfs pār Eiropas eksčempionu un pasaules vicečempionu, ukraini Juriju Barašjanu. Artūru gaida ļoti saspringta cīņa pret, zaudējumus nepazīstošo, fiziski spēcīgo, 25-gadīgo āfrikāni Juriju Kajembre Kalengu no Kongo Demokrātiskās Republikas, jeb Zairas. Kalenga pastāvīgi uzturās un startē Francijā, un ir šīs valsts reitinga 1. Nr., kā arī ieņem augsto 25. pozīciju pasaules smagsvaru reitingā. Ringā zairietis ir aizvadījis 16 cīņas, visās guvis uzvaras, 10, no kurām, ar nokautu!

Aicinām visus uz biedrības FIGHTER ELVIS PROMOTION organizēto turnīru THE RING STARS, turnīru ar Latvijas un pasaules ringa zvaigžņu dalību. Biļetes var iegādāties Biļešu Servisa kasēs www.bilesuserviss.lv. Visa informācija pa telefonu 28208680, kā arī mūsu mājaslapā. Sestdiena, 14. septembris, Ķīpsalas izstāžu halle, 19.00, ieeja no 17.30.

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­