20. aprīļa vakarā notiks vairākas titulcīņas Eiropā un Savienotajās Valstīs. Bet gribētos atzīmēt cīņu, kura notiks naktī uz 21. aprīli Štatos. Šajā cīņā piedalīsies divi iepriekš nezaudējuši bokseri, turklāt abi esošie pasaules čempioni.

Sanantonio, Teksasas štatā, notiks cīņa par titulu apvienošanu pirmajā vidējā (69.9 kg) svarā. WBA versijas čempions, 27 g.v. amerikānis Ostins Trauts savu jostu izcīnīja, kā vakantu 2011. gada februārī Meksikā, pēc punktiem pieveicot mājinieku Rigoberto Alvarezu. Līdz šim brīdim Ostins ir aizstāvējis čempiona godu jau četras reizes, pēdējā no kurām pārliecinoši uzvarot puertorikāņu zvaigzni Migelu Kotto, pērnā gada decembrī. Trauts ir uzvarējis visās iepriekš aizvadītajās 26 cīņās, 14 no kurām ar nokautu.

Otrs pretendents ir WBC jostas īpašnieks, 22 g.v. meksikāņu brīnumbērns Sauls Alvarezs ar iesauku Kanēlis. Cīnoties profesionāļos jau no 15 gadu vecuma, Alvarezs izcīnīja vakanto jostu 2011. gada martā, pārliecinoši pēc punktiem sasitot slavenā angļa Rikija Hatona jaunāko brāli, Metjū Hatonu. Patreiz aiz Saula muguras ir piecas veiksmīgas titula nosargāšanas, to starpā arī uzvara pār eksčempioniem Kermitu Sintronu un Šeinu Mosliju. Iepriekš bijušas arī uzvaras pār tādiem atzītiem meistariem, kā argentīnieti Karlosu Baldomiru un Lavmoru Ndu no Dienvidāfrikas. Kanēlis ir guvis 41 uzvaru, 30 ar nokautu, un 1 reizi cīnījies neizšķirti.

PROGNOZE: Abiem pretiniekiem šis, bez šaubām, būs nopietnākais pārbaudījums aizvadītajā karjērā. Trauta efektīvākais ierocis ir viņa spēja kāpināt tempu un gurdināt pretinieku. Uzbrukumos Ostinam ļoti nopietni jāpiedomā par aizsardzību, jo ātrais Alvarezs kļūdas nepiedos. Alvarezam, jau bez pieminētā ātruma, jāizmanto sava kāju darbība, jāizgāž Trautu viņa uzbrukumos un zibenīgi jāpretuzbrūk, atkal pielietojot savas ātrās rokas. Domāju, ka cīņa aizritēs visus 12 raundus. Es liktu 60/40 uz Saulu Alvarezu!

Video galerija

Tributo a Éder Jofre

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­