25. augustā, Berlīnē, O2 Pasaules Arēnā, divi vācieši, tagadējais un bijušais pasaules čempioni, cīnīsies savā starpā par WBO versijas supervidējā (76.2 kg) svara pasaules čempiona jostu

Šo cīņu par "vācu darīšanu" var nosaukt diezgan nosacīti, jo abi bokseri ir nosacīti vācieši- Roberts Štiglics, īstajā vārdā Sergejs Štihlics, ir dzimis Jeiskā, Krievijā, bet Artūrs Ābrahams nāk no Armēnijas, kur oriģināli tika nosaukts par Avetiku Abramjanu. Arī, ja runājam par abu kvalifikāciju, tad abi sportisti var būt tikai nosacīti saukti par šīs kategorijas pasaules labākajiem!

Roberts Štiglics, 31 gads, no Magdeburgas, cietis tikai divus zaudējumus savās 44 cīņās, abas reizes ticis pieveikts pirmslaicīgi un tās arī bijušas viņa karjeras nopietnākās cīņas līdz šim. 2007-jā viņš zaudē sūrajam Alehandro Berio no Kolumbijas, par vakanto IBF jostu, bet 2008-jā, ar tehnisko nokautu 3-jā, stiegrainajam meksikānim Librado Andradem. Bet pateicoties Roberta promoutera, Zauerlanda kunga, centieniem, 2009. gadā viņš beidzot kļūst par pasaules čempionu, 12. raundā ar TKO pieveicot un atņemot titulu Karolijam Balšai no Ungārijas. Kopš tā brīža, Štiglics ir aizstāvējis savu titulu 6 reizes, vienmēr vienbalsīgi un nekad ne pret izciliem pretiniekiem. Starp citu, viņš atteicās piedalīties Lielā Sešinieka turnīrā, kas varētu stipri vien uzspodrināt viņa reputāciju. Iespējams, ka Ābrahams būs nopietnākais Štiglica pārbaudījums līdz šim!

Artūrs Ābrahams, 32 gadi, no Berlīnes. Ieguvis un 10 reizes aizstāvējis IBF jostu vidējā (72.6 kg) svarā, pirms pārgājis uz supervidējo svaru, lai cīnītos Lielajā Sešiniekā, kurā pēc uzvaras pār Žermēnu Teiloru izskatījās ļoti cerīgi. Bet tad nāk, gandrīz pēc kārtas, trīs zaudējumi- no Andre Direla, Karla Froča un Andre Vorda, visi trīs bez iebildumiem un "vienos vārtos", kaut arī pēc punktiem. Šīs sakāves pierāda, ka Artūrs vēl nekad iepriekš nav saskāries ar īstu pretestību! Bet, atkal pateicoties Zauerlanda kungam, Ābrahamam ir kārtējā iespēja kļūt par pasaules čempionu, un pat nav obligāti jātiekas ar kādu no pasaules vislabākajiem!

Kā teikuši eksperti, šī būšot Ābrahama spēka cīņa pret Štiglica meistarību! Paskatīsimies....

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­