8. jūnija vakarā Eiropā un 9. jūnija agrā rītā Ziemeļamērikā tika aizvadītas vairākas interesantas cīņas par pasaules un interkontinentālajiem tituliem.

Monreālā, Kanādā, savā starpā tikās divi kreiļi. 30-gadīgais amerikānis, trīskārtējais pasaules čempions Čads Dousons centās nosargāt savu WBC versijas kroni pussmagajā (79.4 kg) svarā pret mazpazīstamo, 35-gadīgo haitieti no Kanādas, Adonisu Stīvensonu. Liela daļa ekspertu uzskatīja, ka daudzveidīgais un tehniskais Dousons bez lielām pūlēm tiks galā ar fiziski spēcīgo, bet savā arsenālā aprobežoto Stīvensonu. Bet!? Aizvadot ringā tikai 1 min un 16 sek, Stīvensons ar spēcīgu ordināru kreiso taisno nogāž Dousonu uz ringa dēļiem. Čads pieceļās, bet vēl manāmi "peld", un tiesnesis aptur cīņu. Sensācija! Šī brīža jaunā čempiona Adonisa Stīvensona cīņu bilance ir 21(18 KO)-1(1 KO), un uzreiz pēc cīņas viņš izteica vēlēšanos cīnīties pret Bendi Hopkinsu. Savukārt Čada Dousona tagadējā bilance ir 31(17 KO)-3(2 KO), un šis jau ir otrais amerikāņa zaudējums ar nokautu pēc kārtas. Kā turpmāk ievirzīs savu karjēru Čads, pagaidām informācijas nav!

Šajā pašā šovā 31-gadīgais kubietis, 2004. gada Atēnu olimpiskais čempions, Juriorkiss Gamboa saspringtā cīņā pēc punktiem uzveica līdz šim zaudējumus nezinošo, 29-gadīgo Darleisu Perezu no Kolumbijas, tādā veidā izcīnot WBA versijas pagaidu čempiona nosaukumu vieglajā (61.2 kg) svarā. Tiesnešu pieraksti liecināja, diviem pa 116:111, vienam 115:112, visi par labu kubietim. Gamboa joprojām virzās bez zaudējumiem, viņa bilance ir 23(16 KO)-0. Savukārt Perezs piedzīvoja savas karjēras pirmo zaudējumu, viņam tagad ir 28(19 KO)-1.

Berlīnē izskanēja vesela cīņu triloģija. WBO versijas čempions smagajā (90.7 kg) svarā, 28-gadīgais bosniešu izcelsmes vācietis Marko Huks un nigēriešu izcelsmes anglis, 33-gadīgais Ola Afolabi, pirmo reizi savā starpā tikās tālajā 2009. gadā. Toreiz sīvā cīņā pēc punktiem uzvarēja Huks. Viņu otrā tikšanās notika 2012. gada maijā. Afolabi bija ļoti tuvu tam lai atņemtu čempiona titulu Hukam, bet cīņas izskaņā, dēļ savas paviršās aizsardzības, "saēdās" tik daudz nevajadzīgu sitienu, ka cīņa beidzās neizšķirti. Šoreiz bokseri, it kā, samainījās lomām, Huks darbojās ar ātru sitienu sērijām, bet Afolabi, likās, ir zaudējis bijušo ātrumu un vairāk akcentēja uz spēcīgiem ordināriem sitieniem, kuri ļoti drīz noveda viņu līdz nogurumam. Pārliecinoša, kaut arī smaga, uzvara Marko Huka kontā, kuram šī bija jau 11. titula nosargāšana. Huka pašreizējā cīņu bilance ir 36(25 KO)-2(1 KO)-1. Olas Afolabi jaunā bilance ir 19(9 KO)-3-4.

Bet Karsonā, Kalifornijas štatā, notika cīņa, kurā 29-gadīgais argentīnietis Markoss Maidana, ar iesauku Ķīnietis, nosargāja savu WBA versijas interkontinentālā čempiona jostu pusvidējā (66.6 kg) svarā. Viņa pretinieks bija 28-gadīgais meksikāņu izcelsmes amerikānis, Hosesito Lopezs, kura kontā jau ir cīņa par pasaules čempiona godu. Maidana uzsāka ļoti pārliecinoši un pēc trešā raunda likās, ka Lopezam vairs nav daudz atlicis. Taču ceturtajā raundā amerikānis negaidīti vairākas reizes aizsniedz argentīnieti ar spēcīgiem labajiem un Maidana ar pūlēm nobeidz raundu. Tomēr sestā raunda otrajā minūtē Ķīnietis ar savu firmas labo āķi sūta Lopezu nokdaunā. Hosesito pieceļās, bet Markoss apber viņu ar sitienu krusu, tiesnesis aptur cīņu. Markosa Maidanas bilance ir papildinājusies ar vēl vienu nokautu, viņam tagad ir 34(31 KO)-3, un tas, jāsaka, ir ļoti augsts nokautu procents. Hosesito Lopezs piedzīvo jau trešo zaudējumu četrās beidzamajās cīņās, viņam tagad ir 30(18 KO)-6(2 KO).

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­